nema zapisey

У всіх екологічно чистих джерел енергії є свої недоліки. У сонячних це дорожнеча установки, у вітряних - мінливість вітру. Тому для автономного забезпечення енергією часто використовують об'єднану, так звану гібридну систему.

Контролер заряду - це прилад, що регулює надходження заряду з джерел електроенергії на акумулятори. Він є однією з головних частин електростанції. Функції контролера полягають у збереженні ресурсу акумуляторних батарей і в підвищенні вироблення енергії. Зараз в основному використовують контролери двох типів:

     
  • ШИМ (PWM) - широтно-імпульсна модуляція (Pulse-width modulation) і
  • МРРТ - пошук точки максимальної потужності (Maximum Power Point Tracking).

ШІМ-контролер змінює напруг шляхом зміни скважності імпульсів (відношення тривалості до частоти).

МРРТ-контролери змінюють напругу за рахунок перетворювача напруги, який управляється мікроконтролером по алгоритму стеження за точкою максимальної потужності (співвідношення ток * напруга має бути максимальним)

Гібридний контролер заряду акумуляторної батареї - це пристрій, який управляє процесом заряду акумуляторів від сонячних панелей і від вітряної турбіни - вітрогенератора. Використання гібридного контролера дає можливість підвищити ефективність всієї системи і, зокрема, процесу заряду - адже збільшується кількість джерел енергії.

Особливості гібридного контролера :

  • Досконала функція захисту
  • Зручний контроль параметрів і операцій
  • Захист від високого струму заряду
  • Захист від високої напруги
  • Режим розвантаження - перекидання надлишкової енергії на роботу навантаження, що забезпечує безпечний процес заряду АКБ

Контролер заряду акумуляторних батарей є важливим елементом фотоелектричної або комбінованої (вітро / фото) системи електропостачання.

Фірма GreenChip пропонує Вам придбати різноманітні гібридні контролери заряду для автономних електростанцій!