Пельтьє Термоелектричний генератор SP1848-27145

Пельтьє Термоелектричний генератор SP1848-27145

Термоелектричний генератор SP1848-27145 - це пристрій на ефекті Пельтье - Зеебека для отримання електрики, а щоб охолодити або нагріти щось можна підключити джерело електроенергії до висновків термоелемента.

Характеристики термоелектричного генератора SP1848-27145 :

  • Максимальна напруга: DC 4.8V
  • Максимальний струм: 669mA
  • Максимальна потужність: 3.4W
  • Вид модуля: однокаскадний
  • Робоча температура: 150 ℃
  • Розміри модуля: 40 x 40 х 4 мм
Ціна:
132 грн
Код: 870
шт.

Переглянути відгуки (0)

Для отримання електрики від термоелектричного генератора SP1848-27145 необхідно одну сторону термоелемента охолодити, а іншу нагріти. При різниці температур між холодною і гарячою сторонами термоелемента, виникає різниця електричних потенціалів - з'являється + і -. Чим більше різниця цих температур, тим вище потужність термоелектричного генератора.

Для збільшення вихідної напруги від термоелектричного генератора SP1848-27145 його можна підключити до підвищуючого перетворювача напруги

При протіканні струму через термоелектричний генератор, одна сторона буде нагріватися, інша сторона охолодитmся аж до мінусової температури. Чим більше струм, тим вище різниця температур, звичайно в певних межах. При зміні полярності, так само міняються місцями гаряча і холодна сторона.

Переваги термоелектричного генератора SP1848-27145 :

  • працює завжди і всюди де є тепло і холод;
  • безшумність, висока надійність і довговічність;
  • відсутність вібрацій і рухливих запчастин, що зношуються;
  • можливість каскадного з'єднання - послідовно, паралельно.

Застосування термоелектричного генератора SP1848-27145

Як правило, елементи Пельтьє використовують в основному, як генератори холоду, при проектуванні мобільних холодильників, міні барів, кулерів для прохолодних напоїв.

Модулі Зеебека, застосовують саме для вироблення електроенергії, тобто як термоелектричні генератори. У цьому основна відмінність термогенеораторов Зеебека від модулів Пельтьє.

Якщо одну сторону термоелектричного генератора нагрівати, а іншу сторону охолоджувати - елемент починає виробляти електрику. Наприклад, для авторських электровиробів.

Як джерело тепла можна використовувати Сонце, гарячу воду, свічку або багаття. Охолоджувати термоелектричний генератор можна холодною водою, льодом, снігом або холодним вітром.

Область застосування теплогенератора, практично, нічим не обмежується.

Теплові електрогенератори широко використовуються спільно з газовими котлами та печами, геотермальними джерелами, плитками для приготування їжі, системами гарячого водопостачання та опалення, і просто зі звичайними багаттями.

Маючи у себе незамінний і універсальний компактний термоелектричний генератор, ви в будь-який час і в будь-якому місці зможете зарядити Ваш телефон, смартфон, планшет, плеєр, фотоапарат або будь-які інші мобільні пристрої.

За допомогою термоелектричного генератора SP1848-27145 можна добувати електрику в походах, подорожах, експедиціях для забезпечення електроживлення, освітлення та зарядки різних пристроїв. Термоелектричний генератор SP1848-27145, незамінний для туристів - розвівши багаття, що б обігрітися або приготувати їжу, Ви зможете зарядити акумулятори мобільних пристроїв і світлодіодних ліхтарів!

Термоелектричні генератори допоможуть заощадити Ваші витрати на паливо!

Обігріваючи приміщення водогрійним котлом, Ви можете отримати додаткову електроенергію практично безкоштовно!

Легка вага, малий розмір, простота використання, робить термогенератор SP1848-27145 незамінним і універсальним в екстремальних ситуаціях.

Увага, при використанні модуля SP1848 необхідно використовувати радіатор, в іншому випадку він може вийти з ладу від перегріву!


Відгуки про Пельтьє Термоелектричний генератор SP1848-27145: