Arduino


Матрична клавіатура 4*4  для Arduino

Матрична клавіатура 4*4 для Arduino

Характеристики:

  • Тип - модуль
  • Призначення - для Arduino
  • Особливості - 4 х 4, 16-клавішна клавіатура
  • Застосування - DIY MCU клавіатури
  • Розміри - 4.3х3.9х1.0 см
  • Вага - 11г
Ціна:
70 грн
Код: 167
шт.

Переглянути відгуки (0)

У багатьох застосуваннях потрібно виробляти введення даних з клавіатури. Це може бути реалізовано за допомогою окремих кнопок, але це не дуже удобнo з точки зору використання ліній вводу / виводу МК. Кращим рішенням є використання матричної клавіатури , яка являє собою набір ключів, об'єднаних в ряди і стовпці.

Матрична клавіатура 4*4 для Arduino використовується для завантаження даних в мікроконтролер. Вона складається з 16 кнопок, розташованих у вигляді масиву по чотири ряди і чотири стовпці.

Принцип роботи матричної клавіатури для Arduino :

Чотири контакти мікроконтролера повинні бути визначені як виходи, а інші чотири pin - в якості вхідних даних. Для читання стану певного ключа на стовпець подається сигнал, а потім зчитується стан рядів. Зазвичай ряди підключаються до високому потенціалу, а опитуваний стовпець з'єднується з землею. Якщо при скануванні зчитується низький рівень сигналу, то це означає, що ключ в даній позиції ряд-стовпець замкнутий. Таким чином визначається, яка кнопка натиснута.

Ще один спосіб завантаження даних за допомогою клавіатури 4x4 в мікроконтролер полягає у використанні готових функцій зі спеціальної бібліотеки для клавіатури.


Відгуки про Матрична клавіатура 4*4 для Arduino :