Arduino


Матрична клавіатура 4*4 для Arduino

Матрична клавіатура 4*4 для Arduino

Характеристики:
  • Тип: матрична клавіатура
  • Призначення: для Arduino
  • Кількість кнопок: 16
К-ть Ціна
Від1шт58грн
Від6шт56грн
Код: 480
шт.

Переглянути відгуки (0)

Для багатьох електронних пристроїв, в яких необхідно організувати взаємодію з користувачем, клавіатура є однією з найважливіших деталей. Рано чи пізно ми стикаємося з тим, що звичайних кнопок, що підключаються до портів Arduino, починає не вистачати для вирішення поставлених завдань. І тоді виникає закономірне бажання використовувати матричну клавіатуру 4 * 4 для Arduino

Матрична клавіатура 4 * 4 для Arduino організовується таким чином (див. Рис.).

Схема матричної клавіатури 4 * 4

Кнопки групуються в матрицю, що складається з певної кількості рядків і стовпців. Кожна кнопка, таким чином, має чітко визначені координати (номер рядка і номер стовпця.

Матрична клавіатура 4 * 4 для Arduino являє собою досить економічний спосіб підключення великої кількості кнопок до нашого пристрою. Завдяки її використанню вдається значно скоротити кількість портів, які витрачаються на обслуговування кнопок. Так, наприклад, для підключення 16 кнопок матричної клавіатури потрібно вже не 16 пінів, а всього 8 (4 стовпці і 4 рядки). Для опитування клавіатури можна подавати, наприклад, на виходи контролера, підключені до стовпців скануючі імпульси, а на входах, підключених до рядків визначати, яка клавіша з відповідного стовпця натиснута.


Відгуки про Матрична клавіатура 4*4 для Arduino: