Arduino

Макетна плата

Макетна плата

Характеристики

  • Комплект поставки включає:
    • макет друкованої плати 830 точок;
  • Габаритні розміри: 15смх12смх3см
  • Вага 0.15 кг
Ціна:
191 грн
Код: 503
шт.

Переглянути відгуки (0)

Макетна плата (друкована плата) - це універсальна плата для моделювання прототипів і складання електронних пристроїв без пайки.

Макетні плати застосовуються для швидкої збірки електричних схем, надійно з'єднуючи між собою резистори, світлодіоди, конденсатори, мікросхеми і т.д. При цьому Ви можете перевірити правильність роботи Вашого пристрою перед його остаточною збіркою і паянням.

Складаються макетні плати з безлічі гнізд (розеток), окремі групи яких електрично з'єднані між собою. У нижній частині макетної плати (всередині пластикового корпусу) розташовані смужки з металевими контактами, що з'єднують між собою групи гнізд, утворюючи струмопровідні ланцюги.

Як правило, макет розділений на чотири секції - дві зовнішні і дві внутрішні. У внутрішніх секціях розетки з'єднані між собою рядами по п'ять штук. Дві зовнішніх ділянки плати використовуються як правило для підключення живлення. На більшості плат такі сполуки позначені кольорами: червоним - плюс джерела живлення, чорним або синім - мінус джерела (загальний привід).


Відгуки про Макетна плата :