Інвертори > З чистою синусоїдою

Інвертор SANTAKUPS IR 6048

Інвертор SANTAKUPS IR 6048

Характеристики Інвертор SANTAKUPS IR 6048
 • Тип Інвертори
 • Модель Santakups IR6048
 • Номінальна потужність 6000 Вт
 • Пікова потужність 18000 Вт
 • Напруга АКБ 48 В
 • Струм зарядки АКБ 50 +/- 5 А
 • Розміри 760х340х320 мм
 • ККД 95%
 • Вага 45 кг
Ціна:
28080 грн
Код: 878
шт.

Бесплатная доставка по Украине

Переглянути відгуки (0)

Джерело безперебійного живлення, він же ДБЖ або інвертор SANTAKUPS IR 6048 - краща пропозиція на ринку України для офісів, будинків, підприємств, насосів і насосних станцій, котлів, систем опалення, двигунів, електроніки та іншої техніки з потужністю до шести кіловат.

Інвертор SANTAKUPS IR 6048 IR6048 - це пристрій з високою якістю і функціоналом, призначений для створення систем безперебійного електроживлення приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу. Цей пристрій поєднує в собі інвертор - перетворювач постійного струму DC в змінний AC, потужне "розумне" зарядний пристрій, здатний швидко зарядити акумуляторні батареї великої ємності, а також стабілізатор напруги. Така комбінація дозволяє створити систему безперебійного електроживлення потужністю від трьох або шести кіловат (на фазу) з великим часом незалежної роботи, що значно підвищує якість електроживлення вашого об'єкта.

З переваг інвертора SANTAKUPS IR 6048 можна відзначити:

  чисту синусоїду на виході; Можливість витримувати триразові перевантаження; Високоінтелектуальне чотириступінчастою зарядний пристрій (40 А / 48 В) Здатність регулювання зарядного напруги і струму; висока швидкість переходу на роботу від акумулятора - 5-10 мс; можливість автономного запуску паливної електростанції; можливість роботи з поновлюваними джерелами енергії.
Особливості:

Джерело безперебійного живлення SANTAKUPS IR 6048 має високу перевантажувальну здатність інвертора - до трьохсот відсотків номінальної потужності.

Наявність ECO-режиму, що дозволяє максимально знизити споживання електроенергії.

Використання PFC-корекції для зарядного пристрою.

Для захисту електрообладнання від негативних явищ, які можуть виникати в мережі на момент відновлення в ній напруги, інвертор захищає підключену до нього навантаження, вичікуючи ще 15 секунд раніше, ніж переключити харчування з батарей на мережу. ДБЖ має можливість роботи в парі з генераторної електростанцією. 5-10 мс - швидка швидкість перемикання між мережею та акумуляторами виключає сивиною потужності в момент переходу харчування з мережі на акумулятор і назад. Рубіж вхідного напруги 184-253 В.

Інвертор SANTAKUPS IR 6048 має потужний зарядний пристрій (40 Ампер, а опційно - до 90 Ампер) дозволяє швидко заряджати акумуляторні батареї великої ємності. Вбудований ступінчастий стабілізатор напруги (має точність стабілізації до плюс-мінус десяти відсотків). Інтелектуальне зарядний пристрій забезпечує заряд в чотири кроки акумуляторних батарей. Є 8 програм заряду, кожна з яких розрахована на конкретний тип акумуляторних батарей, серед яких - AGM, GEL, заливні АКБ та інші. Жидкокристалический дисплей, додатковий ручний перемикач батарея / мережа, включення / відключення, комунікаційний порт USB. Є 17 попереджувальних та інформаційних сигналів для полегшення роботи. Багаторівнева система захисту від перевантажень, перенапруги і КЗ, від змін частоти і ін. Можливість регулювання діапазону вхідної напруги (вузький або широкий), крайнього значення відключення батарей (10,0 - 10,5 В / батарею); установка пріоритету роботи від батарей, або від мережі.

Інвертор має пікову потужність 18 кіловат. Максимальна напруга АКБ становить 48 Вольт. Вид згори на інвертор SANTAKUPS IR 6048 Ліва частина на інвертор SANTAKUPS IR 6048 Права частина на інвертор SANTAKUPS IR 6048

Dzherelo bezperebiynoh


Відгуки про Інвертор SANTAKUPS IR 6048: