Радіодеталі і Інструменти > Реле

Реле часу GreenChip TMR

Реле часу GreenChip TMR

 • Технічні характеристики:
 • Вбудований годинник реального часу
 • Кількість точок включення-виключення: max 8 на добу
 • Вихід: 1 реле (max 10А (250В))
 • Живлення: ~ 220 (+25, -40), 50 (± 1) Гц
 • Споживана потужність: не більше 3Вт
 • Корпус кріплення на DIN-рейку
К-ть Ціна
Від1шт201грн
Від2шт191грн
Від8шт173грн
Код: 13
шт.

Переглянути відгуки (0)

Реле часу - прилад, в якому релейний елемент реагує на керуючий сигнал з деякою затримкою у часі. Затримка спрацьовування реле регулюється за допомогою впливу на швидкість зміни фізичної величини , що впливає на релейний елемент . Точність виставлення витримки часу реле , в основному , проводиться за шкалою аналогового потенціометра .

При застосуванні багатодіапазонних реле часу спочатку визначається діапазон , а потім у рамках певного діапазону витримка часу виставляється плавно , потенціометром . Шкала потенціометра реле має градацію у відсотках , від 5 % до 100 % від кінцевого значення часового діапазону.

Слід враховувати , в реле часу немає можливості виставлення мінімальної витримки часу реле менше 5% від кінцевого значення діапазону , наприклад , для діапазону 1:00 не можна виставити витримку часу менше 3 хвилин.

Незважаючи на те , що реле часу оснащено стабільними генераторами опорної частоти , при зміні температури навколишнього середовища існує температурна залежність витримки часу. При застосуванні приладу в широкому температурному діапазоні цю залежність слід брати до уваги.

Напруга живлення реле часу має бути у встановлених виробником межах. Інакше точність роботи реле не гарантується . Слід враховувати , що при на малій потужності , реле часу нагрівається при експлуатації. При щільній установці в шафі або при високій температурі навколишнього середовища необхідно контролювати отриманий тепловий режим .

З метою збільшення ресурсу реле завжди необхідно навантажувати контакти реле якомога меншим струмом. При необхідності дуже великої надійності функціонування вмонтовуйте на виході реле часу проміжне потужне реле. Реле часу включаються подачею напруги живлення або за допомогою стробуючого контакту - уважно вивчіть схему включення. По закінченні витримки часу реле часу необхідний якийсь час для відновлення , як правило , цей час знаходиться в діапазоні 50 ... 75мс . У цьому діапазоні часу реле не реагує на вхід сигналів управління , що слід враховувати при " частому " включенні реле часу.

Реле часу , як і будь-яке реле , можна розділяти на категорії залежно від фізичної природи вхідного і вихідного сигналу. Найчастіше в техніці використовуються електричні керовані таймери для комунікації електричних сигналів.

Сфери застосування таймерів - реле часу.

Координування за допомогою таймерів опалення та обігріву

 1. Контроль роботи електронагрівальних приладів - масляних радіаторів , калориферів , конвекторів , тепловентиляторів, електричних теплих підлог , ІЧ- панелей.
 2. Контроль функціонування газових котлів.
 3. Контроль функціонування електричного водогрійного обладнання - бойлерів .

Для контролю часу роботи освітлення

 1. Включення і виключення вуличного і прибудинкового освітлення.
 2. Включення і вимикання освітлення всередині приміщень.
 3. Включення і виключення світлової реклами і освітленням вітрин , бігбордів , вивісок.

Для акваріумів та тераріумів.

 1. Включення і виключення освітлення в акваріумах і тераріумах .
 2. Включення і виключення компресорів в акваріумі , для насичення води киснем в певний час.
 3. Включення і виключення електрообігрівачів , зволожувачів і багатьох інших приладів контролю мікроклімату в акваріумах і тераріумах .
 4. Годування риб , рептилій та інших мешканців за часом .

Для присадибного та сільського господарства.

 1. Зрошення - включення насоса для поливу рослин в певні часові проміжки.
 2. Для теплиць - включення і виключення освітлення , обігріву , насичення вологою дозволяє створювати оптимальний мікроклімат для росту рослин.

Для забезпечення ефекту присутності.

Включення - вимкнення освітлення та інших електроприладів у випадковому порядку дає можливість організації видимості присутності в приміщенні людей , що відлякує «непрошених » гостей , коли Вас немає вдома.


Відгуки про Реле часу GreenChip TMR: