Розробка електроніки і програмного забезпечення до неї під замовлення GreenChip

Розробка електроніки і програмного забезпечення до неї під замовлення GreenChip

  Наші преймущества
 • Швидкість виготовлення
 • Якість виготовлення на високому рівні
 • Повний цикл від ідеї до серійного виробництва

Переглянути відгуки (0)

Припустимо, що Ваша ідея або завдання вимагає якогось електронного пристрою, який відсутній на ринку в готовому вигляді. Тоді розробити його з нуля - можливо, єдиний спосіб отримати бажане. І в цьому випадку ми можемо Вам допомогти.

Етапи роботи при цьому такі:

 1. Технічне завдання

  Перша частина роботи складається в формалізації Вашої ідеї в технічне завдання. Ви викладете нам Вашу ідею в усіх її подробицях, а ми отримаємо повне уявлення про майбутній устрій і про Ваших планах щодо його використання, і тільки так ми зможемо виправдати Ваші очікування, а це для нас надзвичайно важливо.

  В процесі обговорення електронного пристрою, ми визначаємо можливість реалізації проекту та приблизно намічаємо можливі технічні способи втілення ідеї в життя. Дуже важливо тут те, щоб майбутній продукт містив суть Вашого задуму.

 2. Інженерне опис

  Етап створення блок-схеми і докладного інженерного опису. В кінці цього етапу, ми зможемо точно сказати, якою буде вартість підготовки виробництва і вартість одиниці продукції при серійному виробництві, при наперед заданому обсязі випуску.

 3. Електронна схема, друкована плата

  Після підписання Вами (замовником) договору і певної передоплати згідно з умовами договору, ми починаємо безпосередню розробку. Цей етап роботи передбачає розробку схеми електронного пристрою. Процес створення схеми і друкованої плати завершується виготовленням оригінал-макету (прототипу) пристрої.

 4. Програмне забезпечення

  Невід'ємною частиною в сучасній електроніці є мікропроцесор, або мікроконтролер. Наявність у пристрої такого елемента, а також в разі, якщо передбачається підключення пристрою до комп'ютера, передбачає створення певного програмного забезпечення. Це може бути так звана прошивка, або мікропрограма для мікроконтролера або спеціальні сервісні програми. В такому випадку пристрій буде закінченим і відповідатиме потребам замовника і користувача.

 5. Корпус

  Корпус є важливим компонентом, тому що відповідає за привабливість для покупця і зовнішній вигляд виробу. Ми можемо виконати корпус з пластмас або металу, або зробити пристрій під Ваш (існуючий) корпус.

 6. Виготовлення тестового зразка

  Виготовлені в єдиному екземплярі схема, відповідне програмне забезпечення і корпус збираються воєдино і являють собою тестовий зразок, готовий до використання. Його слід апробувати, провівши ряд тестів і випробувань. Тільки після цього можна зробити висновок про відповідність результату Вашим вимогам.

  Результат нашої роботи - діючий і виправдовує Ваші очікування зразок, супроводжуваний комплектом необхідної технічної документації та відповідного програмного забезпечення.

 7. Технічна підтримка

  В разі необхідності, ми беремо на себе сервісне обслуговування вироблених пристроїв і підтримку ваших фахівців, якщо у них будуть виникати питання.

Таким чином, наша компанія - це повний спектр послуг для втілення Ваших високотехнологічних ідей в ефективний бізнес.

За всіма у Вас питань звертайтеся в компанію GreenChip за нашими контактними телефонами і e-mail (розділ «Контакти» )
Опишіть, будь ласка, ваше уявлення про пристрій, наші фахівці оцінять і зв'яжуться з вами.


Відгуки про Розробка електроніки і програмного забезпечення до неї під замовлення GreenChip: