Туристичне спорядження > Зарядні тур-пристрої

Гнучка сонячна панель Sun Power 100W

Гнучка сонячна панель Sun Power 100W

Характеристики Гнучкої сонячної панелі Sun Power 100W

 • Модель 100W 12v
 • Тип гнучкий
 • Потужність 100 Вт
 • Розмір 1050x54x3
 • Вага 1.9 кг
 • Максимальна напруга без навантаження 20.5в
 • Максимальна напруга з навантаженням 17.5в
 • Струм кз 6.7А
 • Струм робочий 5.9А
 • Кут вигину 30 градусів
 • Робочий режима температур -45 до +60
К-ть Ціна
Від1шт3960грн
Від2шт3762грн
Від5шт3406грн
Код: 825
шт.

Переглянути відгуки (4)

зарядка панелі Sunpower 100W

Перевагами гнучкою сонячної панелі Sunpower 100W

є: високий ККД (більше 22%) вона в дощ і в похмуру погоду здатна видавати 50-60% від номінальної потужності, підвищена міцність (відсутність деталей зі скла, водонепроникна конструкція), панель відрізняється високою зносостійкістю, порівняно невелика вага (1,9 кг на 100Вт по стравнению з аналогами) і товщина (в якості основи використовується не алюміній, а TPT) дає нам ветрозащіщенная і високу легкість монтажу.

можливість монтажу Sunpower 100W на даху автобудинку або катера

Батарея здійснює безперебійне забезпечення електроенергією

Туристи, мисливці, рибалки, яхтсмени, авто мандрівники і любителі організувати відпочинок на природі використовують сонячні сістіеми для забезпечення себе безперебійним постачанням електроенергією. Перебуваючи за рисами міста або подорож в сучасному житті часто є потреба у використанні електроприладів: ліхтарик, телефон, GPS-навігатор, фотоапарат та інше.

Проект гелліосістеми

Така гнучка сонячна панель допоможе не залежати від погодних умов і залишатися на зв'язку і з достатнім освітленням. Для цього потрібно підсумувати параметри приладів споживання. Для цього необхідно розрахувати приблизний час роботи пристроїв, які будуть використовуватися в подорожі і дізнаємося питому потужність, яку може видавати гелліосістема для їх підзарядки. Батарея в подорожі повинна бути стійка до різних ушкоджень: розколів, корозії, подряпин, тоді вона буде служити помічницею і не залишить вас без електроенергії.

Гнучка сонячна панель Sunpower 100W дозволяє створювати системи альтернативного енергозабезпечення. Також можна застосувати гнучку сонячну панель Sunpower 100W для економії палива в вашому автомобілі, катері, в іншому транспорті, на інших вигнутих поверхнях без свердління отворів для її кріплення.

використання панелі Sunpower на яхті

При використанні гнучкою сонячної панелі Sunpower 100W ви зберігаєте енергетичні запаси планети і її чистоту.

Панелі можна замовити у нас на сайті або по телефону.

Відгуки про Гнучка сонячна панель Sun Power 100W:


Иван
Доставка в Киев быстрая, доехала целая. Солнечная панель дала хорошие показатели даже в немного пасмурную погоду. Благодарю.

Олексій
Хочу висловити подяку пакувальнику компанії.
Сонячна батарея була дуже ретельно упакована та доїхала без пошкоджень.

Павло
Чудова компанія. Гарно упаковали товар та вчасно відправили. Товар дійсно якісний, а працівники заслуговують на повагу за громадянську позицію

Павло
Замовлення виконано вчасно. Панель чудової якості і відповідає всім характеристикам. Продавець Руслан, просто чудова людина і фахівець своєї справи. Реально раджу купувати у них. Співвідношення ціна-якість поза конкуренцією.