Туристичне спорядження > Зарядні тур-пристрої

Гнучка сонячна панель Sun Power 100W

Гнучка сонячна панель Sun Power 100W

Характеристики Гнучкої сонячної панелі Sun Power 100W

 • Модель 100W 12v
 • Тип гнучкий
 • Потужність 100 Вт
 • Розмір 1050x54x3
 • Вага 1.9 кг
 • Максимальна напруга без навантаження 20.5в
 • Максимальна напруга з навантаженням 17.5в
 • Струм кз 6.7А
 • Струм робочий 5.9А
 • Кут вигину 30 градусів
 • Робочий режима температур -45 до +60
Ціна:
3282 грн
Код: 825
шт.

Переглянути відгуки (1)

зарядка панелі Sunpower 100W <Р>

Перевагами гнучкої сонячної панелі Sunpower 100W

є: високий ККД (більше 22%) вона в дощ і в похмуру погоду здатна видавати 50-60% від номінальної потужності, підвищена міцність (відсутність деталей зі скла, водонепроникна конструкція), висока зносостійкість, невелика вага (1,9 кг на 100Вт по стравнению з аналогами) і товщина (в якості основи використовується не алюміній, а ТРТ) дає нам вітрозахищеність і легкість монтажу.

можливість монтажу Sunpower 100W на даху автобудинку або катера

Безперебійне забезпечення електроєнергією

Туристи, мисливці, рибаки, яхтсмени, авто мандрівники і любителі організувати кемпінг на природі використовують сонячні систиеми для забезпечення себе безперебійним постачанням електроєнергією. Знаходячись у поході або подорожі в сучасному житті часто є потреба у використанні єлектроприладів: фонарик, телефон, GPS-навигатор, фотоапарат та інше.

Проект геліосистеми

Така гнучка сонячна панель допоможе бути незалежним від погодніх умов і залишатись на звязку і з достатнім освітленням. Для того щоб завжди мати безперебійне електропостачання потрібно розрахувати яку потужність має мати геліосистема, щоб навість у хмарну погоду було достатньо. Для цього потрібно просумувати параметри приладів споживання. Для цього розраховуєм приблизний час роботи пристроїв, які будуть використовуватись у подорожі і дізнаємось мінімальну потужність, яку має видавати геліосистема для їх підзарядки. Батарея у подорожі повинна бути стійка до пошкоджень: розколів, коррозії, подряпин, тоді вона буде слугувати помічницею і не залишить Вас без електроєнергії.

Гнучка сонячна панель 100W Sunpower дозволяє створювати системи альтернативного енергозабезпечення. Також ви можете застосувати гнучку сонячну панель Sunpower 100W для економії палива в вашому автомобілі, катері, в іншому транспорті, на інших вигнутих поверхнях без свердління отворів для її кріплення.

використання панелі Sunpower на яхті <Р> При використанні гнучкої сонячної панелі Sunpower 100W ви зберігаєте енергетичні запаси планети і її чистоту.


Відгуки про Гнучка сонячна панель Sun Power 100W:


Иван
Доставка в Киев быстрая, доехала целая. Солнечная панель дала хорошие показатели даже в немного пасмурную погоду. Благодарю.