Контролери вітрогенератора > ШІМ контролери

Контролер для вітрогенератора GreenChip W1500

Контролер для вітрогенератора GreenChip W1500

  • Виробник GreenChip (Україна)
  • Робоча напруга 12/24/36/48 В
  • Максимальний струм баласту 50 ампер
  • Робоча потужність 1500 ват
  • Максимальна потужність 3000 ват
  • Номінальний струм зарядки АКБ 0-30 А (регулюється в меню)
  • Напруги зарядки АКБ 0-65 В (регулюється в меню)
  • Розмір 230*120*70 мм
  • Технологія PWM (ШИМ)
  • Споживання струму контролером в режимі очікування 10 ma
К-ть Ціна
Від1шт5040грн
Від2шт4788грн
Код: 40
шт.

Бесплатная доставка по Украине

Переглянути відгуки (1)

Відмітною особливість контролера для вітрогенератора GreenChip W1500 полягає в тому що до нього можна підключити практично будь-яку батарею. Ця можливість досягається шляхом установки потрібних значень струму і напруги в меню контролера. Датчик струму в контролері побудований на ефекті холу за рахунок чого підвищується ККД всієї системи. Ще однією відмінною рисою даного контролера це Мікропроцесорне управління.

Принцип дії.

Контролер для вітрогенератора Greenchip W1500 в динамічному режимі перевіряє струм і напруга заряду батареї. Коли батарея розряджена, її опір мало, і тому при зарядці через неї може піти великий струм (більше 1/10 ємності). Тому в початковому циклі зарядки батареї контролер стежить, щоб струм не перевищував значення, встановленого в меню. У міру зарядки опір батареї збільшується, струм зменшується і починає зростати напруга на АКБ. Контролер на цьому етапі стежить, щоб напруга не піднімався вище ліміту, встановленого в меню. Якщо струм або напруга перевищують встановлені норми, то шпаруватість ШІМ-сигналу зростає, і енергія скидається на баласт. Всю зайву енергію, яку виробляє вітряк, контролер спускає на баласт (їм може бути який-небудь тен для підігріву води) Важливо: Баласт потрібно підібрати так, щоб при зарядженої АКБ контролер міг завантажити вітряк, інакше той піде в рознос.

За замовчуванням контролер налаштований на струм 4 ампера і напруга 14,2 вольта, якщо вам потрібні інші величини, їх можна встановити в меню приладу. На РКІ-дисплей виводиться струм і напруга зарядки акб, потужність яка йде в АКБ і шпаруватість ШІМ сигналу (0-максимальна шпаруватість 255-мінімальна шпаруватість).

Виробник: GreenChip Модель: W1500 Тип пристрою: Контролер для вітрогенератора Зовнішній вигляд W1500S Підключення W1500s Фото контролера вітрогенератора W1500S

Відгуки про Контролер для вітрогенератора GreenChip W1500:


Игорь
Заказал вот такой контролер GreenChip W1500 для ветряка, продавец проконсультировал перед подключением, отлично что можно подключить к нему почти любую батарею и имеется микропроцессорное управление, работает уже три года без нарицаний, заказ отправили за короткое время, пришел целый и хорошо упакован.