Контролери вітрогенератора > ШІМ контролери

Контролер для вітрогенератора GreenChip W1500

Контролер для вітрогенератора GreenChip W1500

  • Виробник GreenChip (Україна)
  • Робоча напруга 12/24/36/48 В
  • Максимальний струм баласту 50 ампер
  • Робоча потужність 1500 ват
  • Максимальна потужність 3000 ват
  • Номінальний струм зарядки АКБ 0-30 А (регулюється в меню)
  • Напруги зарядки АКБ 0-65 В (регулюється в меню)
  • Розмір 230*120*70 мм
  • Технологія PWM (ШИМ)
  • Споживання струму контролером в режимі очікування 10 ma
К-ть Ціна
Від1шт4060грн
Від2шт3857грн
Код: 40
шт.

Бесплатная доставка по Украине

Переглянути відгуки (1)

Відмітна особливість даного контролера полягає в тому, що до нього можна підключити практично будь-яку батарею. Ця можливість досягається шляхом установки потрібних значень струму і напруги в меню контролера. Датчик струму в контролері побудований на ефекті Холла, за рахунок чого підвищується ККД всієї системи. Ще однією відмінною рисою даного контролера є мікропроцесорне управління .

Принцип дії .
Контролер у динамічному режимі перевіряє струм і напругу заряду батареї. Коли батарея розряджена , її опір малий , і тому при зарядці через неї може піти великий струм ( більше 1 / 10 ємності). Тому в початковому циклі зарядки батареї контролер стежить , щоб струм не перевищував значення, встановленого в меню. У міру зарядки опір батареї збільшується , струм зменшується і починає зростати напруга на АКБ. Контролер на цьому етапі стежить , щоб напруга не піднімався вище ліміту , встановленого в меню. Якщо струм або напруга перевищують встановлені норми , то шпаруватість ШІМ- сигналу зростає, і енергія скидається на баласт. Всю зайву енергію , яку виробляє вітряк , контролер спускає на баласт (ним може бути який-небудь тен для підігріву води). Важливо : Баласт потрібно підібрати так , щоб при зарядженій АКБ контролер міг завантажити вітряк , інакше той піде в рознос . За замовчуванням контролер налаштований на струм 4 ампера і напругу 14,2 вольта , якщо вам потрібні інші величини , їх можна встановити в меню приладу . На РК-дисплей виводиться струм і напруга зарядки акб , потужність яка йде в АКБ і шпаруватість ШІМ сигналу ( 0 - максимальна шпаруватість 255 - мінімальна шпаруватість ) .

Установка .

Підключення АКБ:
Для підключення акумулятора потрібно плюс акумулятора підключити до клеми "Акумулятор +" , мінус акумулятор до клеми " Акумулятор - " . Для установки напруги зарядки АКБ необхідно кнопкою "Next" переключиться на пункт " Setup U =" , і кнопками " +" "-" виставити напруги зарядки АКБ ( Для 12 вольтової АКБ напруга зарядки має бути 14.2 В, для 24 вольтової АКБ напруга зарядки 28.4 В). Для установки зарядного струму необхідно кнопочкою "Next" переключиться на пункт "Setup A =" і кнопками " +" "-" виставити необхідну зарядний струм в міліампер (зарядний струм повинен бути 1 / 10 ємності АКБ) .


Відгуки про Контролер для вітрогенератора GreenChip W1500:


Игорь
Заказал вот такой контролер GreenChip W1500 для ветряка, продавец проконсультировал перед подключением, отлично что можно подключить к нему почти любую батарею и имеется микропроцессорное управление, работает уже три года без нарицаний, заказ отправили за короткое время, пришел целый и хорошо упакован.