Перетворювач понижуючий DC-DC 7 - 32 В 10 A
Характеристики:
- Вхідна напруга: 7-32 В
- Вихідна напруга: 1.2-28 В (плавно регульована)
- Вихідний струм: 10 A
- Постійний струм: 0.2-10 A (регульований)
- Вихідна потужність: максимальна потужність близько 300 Вт
- Розміри: 65мм x 48мм x 24мм
Переглянути відгуки (3)
DC / DC перетворювач понижуючий DC-DC 7 - 32 В побудований на міксросхемі XL4016. Мікросхема працює на частоті 180 khz і побудована на польовому транзисторі, за рахунок чого забезпечується високий ККД перетворювача напруги - близько 95%.
DC / DC перетворювач може використовуватися як зарядний пристрій (для зарядки всіх типів акумуляторів - AA, AAA, Li-Ion, Li-Pol), драйвер для світлодіодів і блок живлення з регулюванням вихідної напруги і струму. У ньому є вбудований захист від короткого замикання, від перегріву.
Вхідна напруга перетворювача від 7 до 32 вольт, вихідна напруга від 1.2 до 28 вольт, регульоване змінним резистором. Також в DC / DC перетворювачі напруги можна регулювати змінним резистором вихідний струм.
Замінивши підлаштувальні резистори регулювання струму і напруги на змінні і додавши вольтметр з амперметром, можна зробити якісний, а головне - недорогий лабораторний блок живлення своїми руками.
Знижуючий імпульсний регульований перетворювач можна використовувати в якості контролера до сонячних батарей, а також для зарядки будь-яких АКБ.





