DC / DC-перетворювачі

Перетворювач понижуючий DC-DC  7 - 32 В 10 A

Перетворювач понижуючий DC-DC  7 - 32 В 10 A

Характеристики:

  • Вхідна напруга: 7-32 В
  • Вихідна напруга: 1.2-28 В (плавно регульована)
  • Вихідний струм: 10 A
  • Постійний струм: 0.2-10 A (регульований)
  • Вихідна потужність: максимальна потужність близько 300 Вт
  • Розмір: 6.5 * 4.8 * 2.4 см (довжина * ширина * товщина)
Ціна:
168 грн
Код: 130
шт.

Переглянути відгуки (1)

перетворювач понижающий DC-DC 7 - 32 В 10 DC-DC побудований на міксросхемі

DC / DC перетворювач понижуючий DC-DC 7 - 32 В побудований на міксросхемі XL4016. Мікросхема працює на частоті 180 khz і побудована на польовому транзисторі, за рахунок чого забезпечується високий ККД перетворювача напруги - близько 95%.

DC / DC перетворювач може використовуватися як зарядний пристрій (для зарядки всіх типів акумуляторів - AA, AAA, Li-Ion, Li-Pol), драйвер для світлодіодів і блок живлення з регулюванням вихідної напруги і струму. У ньому є вбудований захист від короткого замикання, від перегріву.

Вхідна напруга перетворювача від 7 до 32 вольт, вихідна напруга від 1.2 до 28 вольт, регульоване змінним резистором. Також в DC / DC перетворювачі напруги можна регулювати змінним резистором вихідний струм.

Замінивши підлаштувальні резистори регулювання струму і напруги на змінні і додавши вольтметр з амперметром, можна зробити якісний, а головне - недорогий лабораторний блок живлення своїми руками.

Знижуючий імпульсний регульований перетворювач можна використовувати в якості контролера до сонячних батарей, а також для зарядки будь-яких АКБ.


Відгуки про Перетворювач понижуючий DC-DC  7 - 32 В 10 A:


Вася
Взял преобразователь для зарядки батареек. Быстро приехало, все целое, работает как надо. магазин у меня в закладках. Спасибо за хорошую работу!