DC / DC-перетворювачі

DP50V5A понижуючий програмований джерело живлення (лабораторний блок живлення)

DP50V5A понижуючий програмований джерело живлення (лабораторний блок живлення)

 • Модель перетворювача: DP50V5A
 • Діапазон вхідної напруги: 6.00-55.00 У
 • Діапазон вихідної напруги: 0 В-50.00 В
 • Вихідний струм: 0-5.000 A
 • Точність установки вихідної напруги: 0.01 В
 • Точність установки вихідного струму: 0.001A
 • Точність вимірювання напруги: ± (0.5% + 1 цифр)
 • Точність вимірювання струму: ± (0.5% + 2 цифра)
 • Вихідна потужність: 00.00-250.0 Вт
 • Вага: 78 г
 • Розмір: 79 * 43 * 48 (мм) (L * W * H * H)
Ціна:
1036 грн
Код: 96
шт.

Переглянути відгуки (0)

Високоточний понижуючий перетворювач напруги з дисплеєм DP50V5A призначений для використання в якості лабораторного джерела постійної напруги. На дисплеї постійно відображається інформація про вхідній напрузі, встановленому вихідній напрузі, встановленому струмі обмеження і поточному струмі споживання, споживаної навантаженням потужності і поточний стан пристрою. Так само на дисплеї відображається меню установок параметрів. Модуль має безліч переваг перед аналоговими стабілізаторами напруги: малі розміри, додаткові функції, відмінна візуалізація параметрів, велика гнучкість управління, висока точність установки і вимірювання напруги і струму, простота використання та широкі можливості застосування.

Установка напруги і струму проста, зручна і інтуїтивно зрозуміла. Вихідна напруга встановлюється в діапазоні від 0 до 50.00 В з кроком 0.01 В, вихідний струм встановлюється в діапазоні від 0 до 5.000A з кроком 0.001A. При відключенні харчування виставлені параметри зберігаються в незалежній пам'яті пристрою. У пам'яті зберігаються до 10 груп установок параметрів з функцією швидкого вибору необхідної групи. ЖК-дисплей модуля має функцію цифрового вольтметра і амперметра.

Перетворювач виконаний дуже якісно, ​​на силовому транзисторі закріплений радіатор не вимагає додаткового примусового охолодження. Установка вихідної напруги, дійсно, дуже точна. Вхідна напруга має бути більше вихідного в 1,1 рази. Модуль оснащений захистом від подачі вхідної напруги неправильної полярності і короткого замикає в навантаженні.

Модуль там же можна використовувати в якості зарядного пристрою для акумуляторів. Для цього обов'язково потрібно встановити на виході захисний діод, що відтинає зворотна напруга для виключення розрядки акумуляторної батареї через вихідні ланцюга перетворювача і виходу DP50V5A з ладу.

Установка параметрів:
Вихідна напруга вмикається і вимикається кнопкою "ON / OFF".
При одноразовому натисканні на кнопку "SET" відбувається установка поточного вихідного напруги і струму. Для цього потрібно натискати ручку енкодера і обертаючи енкодер встановити необхідне значення вихідної напруги і струму відмежування. Після установки значень потрібно натиснути кнопку "SET" для їх запам'ятовування.
При подвійному натисканні на кнопку "SET" модуль перемикається в режим установки додаткових параметрів, установки запам'ятовуються параметрів і установки яскравості підсвічування дисплея.


Відгуки про DP50V5A понижуючий програмований джерело живлення (лабораторний блок живлення):