Програматори > Плис програматори

Программатор
USB-BLASTER

Программатор USB-BLASTER

  Характеристики:
 • підтримка всіх програмованих логічних інтегральних схем компанії Altera;
 • сумісний з операційними системами: Windows 2000 / XP / Vista, UNIX і все Linux;
 • сумісне керуюче програмне забезпечення: Cyclone II, Quartus II;
 • харчування: від шини USB 5 В;
 • підтримка інтерфейсів програмування: JTAG, Active Serial, Passive Serial;
 • напруга програмування: 1,5 - 5 В;
 • підтримка вбудованого відладчика на рівні ядра NiosII;
 • підтримка функцій логічного аналізатора SignalTapII;
 • два світлодіоди: Power і COM;
 • розміри програматора: 56 х 28 х 14 мм;
 • довжина JTAG шлейфу: 22 см;
 • довжина USB шнура: 43 см.
 • інструкція
К-ть Ціна
Від1шт196грн
Від2шт187грн
Код: 61
шт.

CH341A USB Програматор

CH341A USB Програматор

Характеристики USB Програматори CH341A:

 • чіп 8pin / 16pin
 • модель CH341A
 • серії програмованих чіпів 24хх (I2C) і 25xx (SPI)
К-ть Ціна
Від1шт168грн
Від2шт160грн
Код: 863
шт.

ПЛІС (програмована логічна інтегральна схема) - електронний компонент, використовуваний для створення цифрових інтегральних схем. На відміну від звичайних цифрових мікросхем, логіка роботи ПЛІС не визначається при виготовленні, а задається за допомогою програмування (проектування). Для програмування використовуються програматори і налагоджувальні середовища, що дозволяють задати бажану структуру цифрового пристрою у вигляді принципової електричної схеми або програми на спеціальних мовах.

Найбільш поширеними архитектурами ПЛІС в даний час є FPGA (Field-Programmable Gate Array) та CPLD (Сomplex Programmable Logic Device).

Для ПЛІС программаторов характерно програмування через інтерфейс JTAG з необмеженим числом завантаження прошивок, а також вбудовані засоби діагностики і налагодження. ПЛІС-програматори можуть програмувати ПЛІС-матриці як поза основним пристроєм, так і внутрісхемно (програматори, виготовлені за FlashPro-технології). Саме такі програматори отримали в останній час найбільшого поширення.  

Программатор ISP для ПЛІС з'єднує стандартний порт ПК безпосередньо з платою розроблюваного приладу.

Раніше фірми-виробники програматорів не дотримались єдиного стандарту, а орієнтувалися на конкретні пристрої. Але поступово стала очевидною необхідність  створення універсального пристрою, що працює з одним ПО і дозволяє програмувати різноманітні типи мікросхем різних виробників.

Саме таким з'явився програматор BLS3 . Бластер BLS3 підключається до LPT-порту комп'ютера, має невеликі габарити, так як зібраний в корпусі стандартного 25-вивідного з'єднувача DB-25M. Для нього було розроблено спеціальне ПЗ під операційні системи DOS та Windows.

Проте випуск фірмами-виробниками нових серій мікросхем, що мають напругу живлення 1,8 В, вимагав доопрацювання вихідних каскадів программаторов. Після доопрацювання електричної схеми була випущена нова модель - BLS5 . Цей програматор вже міг працювати з мікросхемами, напруга живлення яких лежала в межах від 1,8 до 5 В.

Але прогрес не стояв на місці. Широке впровадження інтерфейсу USB в комп'ютерну техніку вплинуло і на програматори. Досвід використання BLS3 і BLS5 показав, що "принтерний" порт здає свої позиції USB-інтерфейсу і поступово зникає з ПК і ноутбуків. Такий стан справ зажадав розробки нового програматора, який би підключався до USB-інтерфейсу. Він був розроблений і отримав назву UltraBlaster (USBB) . Цей бластер добре зарекомендував себе, проте він не мав низьковольтні вихідні каскади, що дозволяють працювати з мікросхемами, напруга живлення яких нижче 2,5 В. Після доопрацювання схеми був випущений UltraBlaster II (USBB2) .

Застосування таких ПЛІС-программаторов не обмежується програмуванням різних типів мікропроцесорів, ПЗУ і ПЛІС. Програматори мають кілька інтерфейсних ліній, які можна конфігурувати для формування сигналів інтерфейсів SPI, I2C, 1-wire та ін. Тому, існує можливість підключення до них, наприклад мікросхем АЦП, що мають один із зазначених інтерфейсів, і, таким чином, створення на їх основі нескладних пристроїв, тестерів мікросхем.