Електротранспорт > комплектуючі електротранспорту

Балансир для АКБ

Балансир для АКБ

Характеристики:

 • Модель Балансир GreenChip B400
 • Кількість каналів - 4
 • Напруга балансування за замовчуванням - 14.5 В на акумулятор
 • Діапазон регулювання напруги спрацьовування - 12.5 В - 17 В на акумулятор
 • Відхилення середньо точки (старт балансування) - 50 мВ
 • Струм балансування - 0.7 А
 • Рівень відхилення (включення тривоги) - 50 мВ
 • Термінали - виводь 2х1.5 мм2
 • Розміри - 70 х 130 х 27 мм
 • Робоча температура від -30ºС до +50 ºС
 • Вага - 0.25кг
К-ть Ціна
Від1шт1015грн
Від2шт965грн
Код: 314
шт.

Переглянути відгуки (2)

Часто при використанні сонячних електростанцій виникає необхідність, щоб електроприлади та обладнання працювали і при відсутності сонячного світла. Для цього потрібно накопичити сонячну енергію, вироблювану протягом дня, в акумуляторах для подальшого використання. Найкращими для цих цілей є свинцево-кислотні акумуляторні батареї .

Акумуляторна батарея - один з основних елементів обладнання автономного та резервного електропостачання, в тому числі і сонячної електростанції. Її вартість становить 30-40% від вартості всього устаткування і питання про збільшення ресурсу роботи й ефективності віддачі запасеної енергії стоїть дуже гостро. Часто акумуляторна батарея відпрацьовує свій ресурс і її раніше строку припадає замінити на нову. Це трапляється з акумуляторними батареями, які з'єднані послідовно.

При послідовному способі зарядки акумуляторної батареї необхідно забезпечити виконання однієї з головних вимог: напруга на жодній секції акумулятора при зарядці не повинна перевищити певної величини. Не прийнявши спеціальних заходів, забезпечити виконання цієї вимоги при послідовній зарядці, - неможливо ... Причина цього в тому, що окремі секції акумулятора не ідентичні, тому при зарядці досягнення максимально допустимої напруги на кожній із секцій відбувається в різний час. Складається ситуація, коли ми зобов'язані припинити зарядку, так як напруга на одній секції вже досягла максимально допустимого порогу. У той же час, інші секції залишаються недозаряженнимі. У підсумку, зрозуміло, що знижується загальна ємність акумулятора. Щоб уникнути цього, необхідно спеціальне обладнання.

Щоб не допустити підвищення напруги при зарядці вище певного порогу і служить балансир . Його завдання полягає в наступному: стежити за напругою на окремій секції акумулятора. Як тільки напруга на ній при зарядці досягне певної величини, балансир дає команду на включення силового ключа, який підключить паралельно цій секції баластний резистор. При цьому зарядка інших секцій, напруга на яких ще не досягла максимально допустимих значень, - продовжиться. Закінчується процес заряду тим, що спрацюють балансири всіх секцій акумулятора. Напруга на всіх секціях буде однаковою, і дорівнюватиме того порогу, на який налаштовані балансири.


Відгуки про Балансир для АКБ:


Федер
Балансир со своей задачей справляется, была розбалансировка 0.5 в, за неделю все выровнял. Хорошо б было добавить вольтметр по каждому каналу, а так супер.

Юрій
Балансир работает нормально. Видно по светодиоду какой аккумулятор отстающий, а какие уже зарядились, в принципе работой доволен.Спасибо