Авіамоделі > Гвинти

8045R CW пропеллери для мультикоптера

8045R CW пропеллери для мультикоптера

Характеристики:
  • Матеріал: карбон і пластик
  • Діаметр гвинта: 8"
  • Крок гвинта: 4.5 " 5
  • Рекомендований двигун: 800-2200 KV
  • Кількість в комплекті: 4 (2 лівих і 2 правих)
К-ть Ціна
Від1шт145грн
Від3шт138грн
Код: 783
шт.

Переглянути відгуки (0)

8045R CW пропелери для Мультикоптера являють собою гвинти діаметром 8 дюймів і з кроком 4.3 дюйма, які можуть використовуватися для різних моделей Мультикоптерів.

Комплект поставки 8043R CW пропелерів для Мультикоптера включає 4 гвинта - 2 з лівим вигином і 2 з правим.

В конструкції Мультикоптера використовуються пропелери з робочим режимом обертання за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки. Така конфігурація необхідна для компенсації обертального моменту, що виникає при обертанні пропелера, який прагне розгорнути платформу. Наявність двох пропелерів, що обертаються в одну сторону і двох - в іншу, компенсує цей крутний момент. А при необхідності повернути платформу, змінюється швидкість певних гвинтів, що виводить систему з рівноваги, викликаючи поворот платформи. Для побудови квадрокоптера потрібно дві пари контрварщающіхся гвинтів, для гексакоптера - три пари і т.д.

У квадрокоптера на двигуни з номерами 1-2 встановлюють пропелери з робочим обертанням за годинниковою стрілкою, а на двигуни з номерами 3-4 встановлюють пропелери з робочим обертанням проти годинникової стрілки. Запускаючи і зупиняючи двигуни Мультикоптера, Ви можете спостерігати напрямок обертання кожного пропелера.

8045R пропелери для Мультикоптера пропонуються Вашій увазі в різних колірних варіантах: жовтий, білий, помаранчевий, зелений, червоний, чорний. Установка кольорових гвинтів на Вашу модель, може надати їй неповторну родзинку.

Усім авіалюбителя - і новачкам і досвідченим - рекомендується мати кілька пар запасних гвинтів, так як вони легко ламаються при невдалих посадках і в результаті зіткнення з твердими предметами і гілками дерев.


Відгуки про 8045R CW пропеллери для мультикоптера: