Arduino

Драйвер мотора 10 - 60 В

Драйвер мотора 10 - 60 В

Характеристики:
  • Напруга живлення моторів: 10-60В
  • Напруга живлення мікросхеми: 5 В
  • Вихідний струм: менше 100 мА
  • Струм захисту: 0-20 А (за замовчуванням - 15 А)
  • ШІМ-контроль рівня вхідного сигналу: 3-20 В
  • Захист: від короткого замикання, від перевантаження по струму
  • Налаштування м'якого старту: 0-5 с (за замовчуванням - 2.5 с)
К-ть Ціна
Від1шт1620грн
Від2шт1539грн
Код: 647
шт.

Переглянути відгуки (0)

Драйвер мотора 10 - 60 В є пристроєм, що використовується для плавного пуску (зупинки) електродвигунів. Даний драйвер використовує широтно-імпульсну модуляцію для регулювання поточним сигналом до двигуна.

Драйвер мотора 10 - 60 В містить конденсатори і H-мости, розташовані в комутаційних елементах (тиристори, транзистори, напівпровідникові реле або транзистори). H-мости виконані на польових транзисторах з низьким опором каналу, що призводить до незначного погіршення і високої ефективності драйвера мотора .

До складу мікросхеми драйвера двигуна 10 - 60 В входять: перетворювач команд мікропроцесора управління, двухразрядний ЦАП для регулювання вихідного струму, формувач керуючих ШІМ-імпульсів, генератор імпульсів, схема регулювання режимів спаду струму, стабілізатор напруги , схема вимкнення активного режиму, схема захисту від зниженої напруги, схема захисту від перевантаження, схема температурного захисту, схема захисту від перевантаження по струму Н-мостів, схема управління, драйвери затворів, вихідні Н-мости.

Мікросхеми драйвера двигуна 10 - 60 В можуть працювати в повнокроковому, півкроковому і чвертькроковому режимах.  

Драйвер мотора 10 - 60 В звбезпечує режим роботи мотора з регулюванням струму спаду, економічний режим, перемикання напрямків обертань двигуна вперед / назад, вимикання активного режиму.


Відгуки про Драйвер мотора 10 - 60 В: